(2 : 5)-Podhola 2x, Soby 2x, Černohorský
(2 : 5)-Podhola 3x, Soby 2x
 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Komentář soupeře

Elite :  Dne  11. 10. 2014       ABC Braník - FK Admira    12 : 33

Jednotlivé čtvrtiny :   1 : 3, 2 : 3,  2 : 4,  1 : 4, 3 : 2, 0 : 5, 2 : 5, 1 : 6

Sestava : Pelikán, Kunc, Dobrý, Hejduk, Kroh, Žůrek, Kozubek,   Pavlík, Fuchs Jan, Vokoun, Busek, Kacian, Žák, Šimák

Další utkání nás čekalo v domácím prostředí s další velmi silným soupeřem. Utkání s Admirou do značné míry připomínalo naše vystoupení v květnu na hřišti jmenovaného mužstva.

Kluci k utkání nastoupili s odhodláním předvést to nejlepší, co umí. Bohužel musíme přiznat, že hráči Admiry byli lepší. Předčili nás v nasazení a zejména v důrazu na míči. S tím jsme se nedokázali vyrovnat. Bohužel se nám nepodařilo ani zrychlit hru a dát míč včas od nohy a soupeře rozpohybovat. Soupeř nás předčil i v zakončení, když neváhal se střelbou ze střední vzdálenosti.

Na druhou stranu si kluci dokázali, že když pořádně zabojují je možné i s tímto soupeřem hrát vyrovnaně. To se nám povedlo pouze v několika čtvrtinách – jednu jsme i vyhráli.

Závěr by se nechal opakovat z utkání na Bohemce, je stále co zlepšovat a co se učit.